Bugun...


Ömer Cenk Köse

facebook-paylas
Ey Eskişehirspor taraftarı, lütfen bugün bunu yap!
Tarih: 20-01-2018 10:32:00 Güncelleme: 20-01-2018 10:33:00


Eskişehirspor taraftarı sezonun ikinci yarısı başlarken, Eskişehirspor sezonun ilk yarısında talihsiz bir şekilde berabere kaldığı rakibini evinde ağırlamaya hazırlanırken oldukça umutlu.

 

Zaten Eskişehirspor taraftarının göbek adı değil midir umut! Zaten, şartlar ne olursa olsun Kırmızı Şimşek aşıklarının diğer adı değil midir direnmek, pes etmemek!

 

Bugün İstanbulspor ile karşılaşacağız evimizde. Eskişehirspor taraftarı bu maça akacak, akması lazım. O tribünleri doldurması lazım. Eskişehirspor’un rakibini baskı altına alması, top oynatmaması, bacaklarını titretmesi lazım.

 

Bunların hepsini yapabileceğinden emin olduğumuz taraftara Eskişehirspor taraftarı denmez mi zaten!

 

İyi ama tüm bunları Eskişehirspor taraftarı yapacaksa futbolcular ne yapacak?

 

Aslında taraftarın tüm bu yaptıkları futbolcularımızın kendilerinden beklenilen oyunu ortaya koyup, rakibe sahayı dar etmeleri için bir fırsat vermek, onları üstün bir oyun oynamaya teşvik etmektir.

 

Öyle inanıyoruz ki alacaklarını nihayet cebine koymuş tüm futbolcularımız büyük Eskişehirspor’un büyük beklentilerine değecek kalite ve güzellikte bir mücadele ortaya koyacak ve 3 puanı hanemize yazdıracaklar.

 

Haydi Eskişehir! Bize düşen stadı doldurmak, maçın başından sonuna kadar o stadı inletmek ve rakip futbolcuların bacaklarını titretmek. Geriye kalanı futbolcularımız büyük bir özenle halledeceklerdir!

 

Eğer bugün iyi başlarsak iyi götürürüz diğer maçları da. Diğer maçları da iyi götürürsek Play-Offlara kalma şansımız artar. Play-Offlara kalırsak Süper Lige çıkma fırsatını bu sefer kaçırmayabiliriz.

 

Öyleyse haydin stada!Bu yazı 3201 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ

Nasılsınız?


YUKARI