Bugun...


Ömer Cenk Köse

facebook-paylas
Eskişehirspor’da ters giden ne?
Tarih: 31-01-2018 12:19:00 Güncelleme: 31-01-2018 12:32:00


Eskişehirspor’umuz son dört hafta oynadığı karşılaşmalarda tek puan dahi alamadı. Sürekli olarak yenilen bir takım haline geldik. İşin ilginç tarafı bu maçlardan ikisini çok iyi bir Antalya kampından ve futbolculara paralarının ödenmesinden sonra oynadık. Ancak değişen bir şey olmadı ve hayal kırıklığına neden olan sonuçlar almaya devam ettik.

 

Dolayısı ile her taraftarın kafasında bir takım deli sorular oluşmaya başladı. Biz de bu deli soruları taraftarımıza sorduk. “Eskişehirspor’da ne ters gidiyor ki bu kadar haftadır 3 puana hasret kaldık?” sorumuza taraftarımızın verdiği cevapların bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz.  Bir sonraki yazımızda ise biz kendi yorumumuzu sizlerle paylaşacağız. İşte taraftarımızın sorumuza verdiği cevap:

 

“Paralar ödendi ya, şimdi durumu iyi takımlara kaçmak için kovulmayı bekliyorlar!” (Yusuf Ziya Soydan)

 

“Taraftara sorarsanız ters giden bir şeş yok, her şey yolunda!” (Hüseyin Sarıkaya)

 

“Oyun oynamak isteyen gençlere mutlaka fırsat verilmeli. Hasan Acaroğlu ilk on birde mutlaka oynamalı. Fıratcan’a da fırsat verilmeli çok geç olmadan” (Kazım Ilgın)

 

“Oyuncularda ruh olmazsa sonumuz karanlık” (İlhan Işık)

 

“Her şey… sakallı topçu istemiyoruz” (İlker Süleyman Tan)

 

“Takım içindeki gruplaşmayı önlemedikçe, gençlere daha fazla oynama şansı vermedikçe, Hoca kendi istediği gibi takım yapamadıkça neyin ters gittiği anlaşılmaz!” (Yüksel Çankaya)

 

“7-8 futbolcunun paraları almadan önce başka kulüplerle anlaştığını bilmiyor muydunuz? Planlar yapıldı, paralar ödenince de psikolojikmen ne yapacaklarını bilemeyecek durumu geldiler. Kendilerini o siyah kırmızı formanın içinde hissetmiyorlar. Eskişehirspor’un şu anki durumunu düşünemeyecek haldeler. Nasıl olur bilmem ama onları bu durumdan uyandırmak için şok bir etki gerekiyor. Her şey Eskişehirspor için, selamlar” (Yaşar Altuğ)

 

“Futbolcular iki sezondur paranızı ‘Haziran’da ödeyeceğiz’ yalanını artık yemiyorlar. Alacaklarının yüzde 20’sini verip kalanını yalanla verirsen onlar da yalandan futbol oynuyor” (Metin Ençok)

 

“Güzel günler çok yakın zamanda gelecek” (Bekir Özdoğan)Bu yazı 3710 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ

Nasılsınız?


YUKARI