Bugun...


Ömer Cenk Köse

facebook-paylas
Es-Es taraftarının ikinci yarıdan beklentileri!
Tarih: 17-01-2018 14:13:00 Güncelleme: 17-01-2018 14:15:00


Sezonun ikinci yarısı öncesi Anadolu Efsanesi Eskişehirspor’un büyük taraftarının beklentisi ne? Sezonun ikinci yarısından ne bekliyor ve ne umuyorlar?

 

Sosyal medyada büyük taraftara bunları sordum ve taraftarımız sezonun ikinci yarısı ile ilgili olarak şunları söyledi:

 

“İlk yarının başında ne hoca vardı ne başkan vardı ne de kamp yapıldı. Böyle bir durumdayken bile puan toplayabildik. Lakin ikinci yarıdan çok umutluyum. Çünkü başkanımız var, çok bir kamp dönemi geçirildi. Her şeyden önemlisi futbolcuların alacakları ödendi. Ben şahsım adına çok ümitliyim. Play-Off oynarız diyorum.” (Cüneyt Saitoğlu)

 

“Tabi ki en az Play-Offtan Superlig!” (Cemal Poshor)

 

“Ben ligde kalalım yeter diyorum. Ki en azından bunu başaracağımızı düşünüyorum. FİFA’daki dosyaların tehlikesi tam geçmiş değil gibi. Sadece borçlar yapılandırılmış. Ödemeler zamanında yapılmazsa yine puan silme olabilir de.” (İrfan Yıldırım)

 

“Hedefimiz Play-Off. Bu olamazda düşmemeye oynarsak yazık. Eskişehirspor taraftarının hedefi her zaman şampiyonluktur.” (Hamit Cırbın)

 

“Selam herkese. Allah nasip ederse ilk 6 Süper Lig inşallah” (Adalet Kokten)

 

“İlk altıdan Play-Offlara kalıp şampiyon olacağız inşaallah” (İsmail Sakarya)

 

“Kadroya iki veya üç genç monte edilir ve iyi oynarlarsa Play-Off olur” (Coskun Çekirdek)

 

“Küme düşmesin yeter” (Süleyman Yörü)

 

“Yürekli oyun, canla başla mücadele. Sonrası Allah kerim!” (Barış Sutkun)

 

“Süper Lig” (Birol Öksüz)

 

“Küme düşmesin yeter” (Tahsin Soyer)

 

“Süper Lig” (Kırkalı Albay)

 

“Arkadaşlar! Önce sakin olmak gerek… Bakın ne olursa olsun, gerek takıma gerek de hakemlere gerekse de rakip takım ve taraftarına kötü örnek olmayalım. Centilmence duruşumuz için dişimizi sıkalım. Küfür olaylarından uzak kalalım. Tezgaha gelmeyelim. Hep beraber anca beraber kanca beraber… Biz seri olarak 3-4 maçı alalım gerisi gelecektir. Sadece sakin olalım, o kadar… Bakın Es-Es’in hedefi… İstanbulspor, Balıkesirspor, Bolu, Adanademirspor, Gaziantep, Elazığ, Altınordu… Bunların çoğu ayağımıza gelecekler. Umarım anladınız. Yen, gir 6’ya. O kadar!” (ES ES Küçükesen)

 

“İlk 6’ya girelim yeter. Sonrası çorap söküğü gibi gelir!” (Orhan Civek)

 

“Berabere kalmadığımız (galip geldiğimiz) maçların daha fazla olması (Eski Eski Sehir)

 

“Play-Off olması” (Gürcan Girgin)

 

“Futbolcuların parası ödendi. Artık adam akıllı oynarlar. İlk maçı kazanırsak ilk 5’e gireriz!” (Ahmet Hilmi Ediz)

 

“Şampiyonluk” (Bekir Ozdogan)

 

“Play-Off inşaallah” (Eses Erkan)

 

“Geçen sene Antalya’da yarım kalan bir hesabımız vardı. Onu tamamlamak için ikinci yarı bizim güneşimiz olacak. Atatürk Stadında karlar altında baharı karşılayıp güneşle beraber inşaallah yine İstanbul takımlarının korkulu rüyası olmak ve Eskişehir’i onlara dar etmek için geleceğiz inşaallah. Ben buna inanıyorum. Allah razı olsun, yeni yönetim bütün kötü kabusları bitirdi. Sıra futbolcu kardeşlerimizde artık diyelim, uyanan devi artık canlandırın ve savaşmaya başlayın. Bizim bu form şereftir, şandır, terdir, onurdur. Anadolu’nun yıkılmaz bir kalesidir. Savaşmak ve kazanmak artık sizin elinizde. Kaptan dümen sende, kıyıyı gör artık. Yolcuları sağ-salim karaya çıkar da biz de mutlu olalım. Yolumuz dalgalı ve sert. Olay sizde artık Erkan Zengin kaptan. Bu şehir bu sevda bu forma için hedef ikinci yarı Süper Lig olsun inşaallah!” (Kırkalı Albay)

 

“Adam gibi top oynasınlar ben başka bir şey istemiyorum. Yener ya da yenilir önemli değil!” (Arif Örcen)

 

“Çok umutlu” (Umut Özaydın)

 

“İlk 6, oradan da Süper Lig inşaallah!” (Hüseyin Danışmaz)

 

“Play-Off’tayız inşaallah” (Batuhann Arpa)

 

“En kötü ihtimalle ilk 6 ama ortada ikinci yarı 51 puan var. En az kayıpla kapatıp ilk iki olma ihtimali de yüksek” (Ferdi Sever)

 

“17X3 = 51 puan eder. Hepsini alamayacağımız için evimizdeki o 8 maçı alalım. 24+18 eder 42. Dışarıdan da 5-6 puanla işimizi 6’ya denk getirmektir. Umarım Play-Off olur.  Balıkesir, Adanademir, Bolu, Samsun, Gaziantep, Altınordu ayağımıza gelecek. Bunlar bizim ilk 6’daki hedeflerimiz. Bunlara zırnık vermeyeceksin. Gerisi de o moralle olur.”

“Süper Lig” (Hamza Melih İrdelp)

 

“Play-Offtan çıkarız” (Eşref Özer)

 

“O denen Süperlige çıkarız inşaallah” (Mustafa Aksoy)

 

Evet, büyük taraftarın düşünceleri böyle. Bir sonraki yazımızda da biz kendi düşüncelerimizi dile getireceğiz.Bu yazı 3145 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ

Nasılsınız?


YUKARI