Bugun...



AK Parti'de 5 ilçenin başkan ve yönetimleri onaylandı: İşte o yönetimler!


facebook-paylas
Tarih: 16-05-2020 17:07

AK Parti'de 5 ilçenin başkan ve yönetimleri onaylandı: İşte o yönetimler!

 AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Korona virüs (Covid-19) nedeniyle kongreleri ertelenen Kütahya Merkez, Altıntaş, Aslanapa, Gediz ve Şaphane ilçeleri Yönetim Kurulu Üyelerinin, İl Başkanı ve İlçe Başkanlarının, milletvekillerinin istişareleri, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in oluruyla, AK Parti Genel Merkezi tarafından onaylandığını bildirdi. 


  AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun konuyla ilgili yaptığı açıklamada. “Ülkemizde ve Dünya’da baş gösteren Covid-19 Pandemi sebebiyle kongresi ertelenen ve geçtiğimiz günlerde Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in olurlarıyla Altıntaş, Aslanapa, Gediz, Şaphane ve Merkez İlçelerimize atanan İlçe Başkanlarımızın yoğun çalışmaları ve Milletvekillerimizin de istişareleri neticesinde oluşturulan 5 ilçemizin İlçe Yönetimleri Genel Merkezimiz tarafından onaylanmıştır. Partimize, ilçelerimize ve İlimize hayırlı olsun" dedi. 


  Başkan Ceyhun’un yaptığı açıklamaya göre 5 ilçenin Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu;

 

Kütahya Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri: Fatih Oruç, Sema Günnar, Salih Hüsrev Levent Sarıkaya, Murat Emeksiz, Süleyman Göneş, Vedat Ayva, Mehmet Salih Erez, Şerif Doğan, Mustafa Emre Ar, Fatma Kurt, Aysun Gümüş, Ali Rıza Ersöz, Halil Kuru, Hülya Yılmaz, Mustafa Yücel, Halil Özkul, Mustafa Tuğlu, Nuray Dündar, Murat Saçaklı, Ercan Cihan, Halil Kasap, İsmail Ersin Emre, Bahadır Tekin, Harun Sarı, Arife Kapdan, İslam Günay, Muharrem Kartal, Mücahit Demir, Numan Yıldız, Kadir Göktaş. 


  Altıntaş Yönetim Kurulu Üyeleri: Hakan Uşak, Hikmet Koyak, Levent Özbay, Sadettin Koşmaz, İsa Söyler, Ramazan Kayar, Ahmet Temur, Ali Osman Aydın, İsmail Şafak, Kazım Sarı, Ali Osman Altınata, Mehmet Akif Temel, Abdullah Abya, Satılmış Kocagöz, Başak Kıcır 


  Aslanapa Yönetim Kurulu Üyeleri: Cafer Bayrak, Zeki Öztürk, Halil Ocak, Ali Balcı, Oğuz Şentük, Muammer Öztürk, Mustafa Berber, Sadık Sarı, Abdullah Öztürk, İsmail Çakıroğlu, Hatice Kabar 


  Gediz Yönetim Kurulu Üyeleri: Mehmet Erkan, Halit Tülüoğlu, Cemil Şentürk, Ercan Altınkaya, Ersan Yıldız, Halil Şengöz, Arif Tunç, Ahmet Dündar, İsmail Tuncay, Ahmet Kuru, Süleyman Erdinç, Mehmet Dik, Suat Bilgili, Arif Akdağ, Ali Güvendik, İbrahim Kart, Mehmet alkan, İnci Öztürk Vurğun, Hatice Şahin, Emine Aktürk 


  Şaphane Yönetim Kurulu Üyeleri; Hasan Basri Mete, Ahmet Tarı, Mustafa Erdoğdu, Bayram Tire, İbrahim Sönmez, Elif Dağtan, Yılmaz Karaağıl, Mustafa Sevinç, Muzaffer Engin, Abdurrahman Solmaz, Turan Arıkök. 







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YAZARLAR
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Trabzonspor 26 15 3 8 59 28 53 +31
2 Başakşehir FK 26 15 3 8 50 25 53 +25
3 Galatasaray 26 14 4 8 44 20 50 +24
4 Sivasspor 26 14 5 7 47 29 49 +18
5 Beşiktaş 26 13 8 5 40 32 44 +8
6 Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 43 +19
7 Fenerbahçe 26 11 8 7 46 34 40 +12
8 Göztepe 26 10 9 7 31 30 37 +1
9 Gaziantep FK 26 8 10 8 36 41 32 -5
10 Denizlispor 26 8 11 7 26 34 31 -8
11 Antalyaspor 26 7 10 9 29 43 30 -14
12 Gençlerbirliği 26 7 12 7 33 44 28 -11
13 Kasımpaşa 26 7 14 5 38 50 26 -12
14 Konyaspor 26 5 10 11 21 33 26 -12
15 Yeni Malatyaspor 26 6 13 7 38 40 25 -2
16 Çaykur Rizespor 26 7 15 4 26 44 25 -18
17 MKE Ankaragücü 26 5 13 8 23 45 23 -22
18 Kayserispor 26 5 14 7 28 62 22 -34
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 28 15 5 8 38 23 53 +15
2 BB Erzurumspor 28 13 7 8 30 22 47 +8
3 Bursaspor 28 14 7 7 43 35 46 +8
4 Adana Demirspor 28 12 7 9 55 35 45 +20
5 Akhisarspor 28 12 7 9 36 31 45 +5
6 Fatih Karagümrük 28 11 7 10 40 34 43 +6
7 Altay 28 11 7 10 36 30 43 +6
8 Ümraniyespor 28 11 10 7 39 39 40 0
9 Giresunspor 27 10 9 8 30 33 38 -3
10 Keçiörengücü 28 8 9 11 21 22 35 -1
11 Balıkesirspor 28 8 9 11 30 33 35 -3
12 Menemenspor 28 9 11 8 32 38 35 -6
13 İstanbulspor 27 7 8 12 38 34 33 +4
14 Altınordu 28 7 11 10 32 39 31 -7
15 Boluspor 28 4 11 13 24 36 25 -12
16 Osmanlıspor FK 28 6 13 9 32 42 24 -10
17 Adanaspor 28 3 14 11 26 42 20 -16
18 Eskişehirspor 28 7 16 5 32 46 17 -14
Takım O G M B A Y P AV
1 Samsunspor 28 23 1 4 64 11 73 +53
2 Manisa FK 28 19 3 6 79 31 63 +48
3 Hekimoğlu Trabzon 28 17 7 4 51 34 55 +17
4 Sancaktepe FK 28 16 8 4 51 23 52 +28
5 İnegölspor 28 13 9 6 41 30 45 +11
6 Afjet Afyonspor 28 13 11 4 47 30 43 +17
7 Tarsus İdman Yurdu 28 14 13 1 45 39 43 +6
8 Pendikspor 28 11 10 7 40 39 40 +1
9 Sarıyer 28 11 10 7 34 33 40 +1
10 Zonguldak Kömürspor 28 9 10 9 35 37 36 -2
11 Çorum FK 28 11 14 3 36 42 36 -6
12 Hacettepe Spor 28 11 15 2 37 48 35 -11
13 1922 Konyaspor 28 9 13 6 38 45 33 -7
14 Kırklarelispor 28 8 11 9 25 41 33 -16
15 Başkent Akademi FK 28 9 15 4 37 41 31 -4
16 Amed Sportif 28 7 14 7 28 46 28 -18
17 Gümüşhanespor 28 7 17 4 31 57 25 -26
18 Şanlıurfaspor 28 0 27 1 10 102 14 -92
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 28 16 5 7 49 24 55 +25
2 24Erzincanspor 28 14 4 10 47 22 52 +25
3 68 Aksaray Belediyespor 28 14 6 8 43 27 50 +16
4 1928 Bucaspor 28 14 7 7 47 34 49 +13
5 Artvin Hopaspor 28 12 5 11 38 21 47 +17
6 Düzcespor 28 12 6 10 32 18 46 +14
7 Karaköprü Belediyespor 28 10 6 12 25 22 42 +3
8 Çatalcaspor 28 9 5 14 39 28 41 +11
9 Silivrispor 28 8 6 14 37 31 38 +6
10 Sultanbeyli Bld. 28 9 8 11 33 27 38 +6
11 Kızılcabölükspor 28 8 8 12 39 37 36 +2
12 Yomraspor 28 9 10 9 28 30 36 -2
13 52 Orduspor FK 28 7 7 14 21 20 35 +1
14 Çankaya FK 28 9 12 7 33 37 34 -4
15 Şile Yıldızspor 28 6 11 11 23 30 29 -7
16 Erzin Spor Kulübü 28 6 12 10 27 34 28 -7
17 Tokatspor 28 1 23 4 16 66 7 -50
18 Manisaspor 28 1 24 3 16 85 0 -69
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Başakşehir FK vs Alanyaspor
 12/06/2020 Beşiktaş vs Antalyaspor
 12/06/2020 Çaykur Rizespor vs Galatasaray
 12/06/2020 Fenerbahçe vs Kayserispor
 12/06/2020 Gaziantep FK vs MKE Ankaragücü
 12/06/2020 Gençlerbirliği vs Konyaspor
 12/06/2020 Göztepe vs Trabzonspor
 12/06/2020 Sivasspor vs Denizlispor
 12/06/2020 Yeni Malatyaspor vs Kasımpaşa
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Adana Demirspor vs Osmanlıspor FK
 12/06/2020 Altay vs Akhisarspor
 12/06/2020 Balıkesirspor vs Menemenspor
 12/06/2020 BB Erzurumspor vs Eskişehirspor
 12/06/2020 Boluspor vs Altınordu
 12/06/2020 Giresunspor vs Adanaspor
 12/06/2020 İstanbulspor vs Hatayspor
 12/06/2020 Keçiörengücü vs Bursaspor
 12/06/2020 Ümraniyespor vs Fatih Karagümrük
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 12/06/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Sivas Belediyespor
 12/06/2020 Eyüpspor vs Van Spor
 12/06/2020 Kastamonuspor vs Etimesgut Belediyespor
 12/06/2020 Kırşehir Belediyespor vs Ergene Velimeşe
 12/06/2020 Niğde Anadolu FK vs Bodrumspor
 12/06/2020 Sakaryaspor vs Kardemir Karabükspor
 12/06/2020 Tuzlaspor vs Uşak Spor
 19/06/2020 Ankara Demirspor vs Tuzlaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Çankaya FK vs Tokatspor
 12/06/2020 Düzcespor vs Manisaspor
 12/06/2020 Erzin Spor vs Artvin Hopaspor
 12/06/2020 Karaköprü Belediyespor vs Serik Belediyespor
 12/06/2020 Silivrispor vs 52 Orduspor FK
 12/06/2020 Şile Yıldızspor vs Kızılcabölükspor
 12/06/2020 1928 Bucaspor vs Sultanbeyli Bld.
 12/06/2020 24Erzincanspor vs Yomraspor
 12/06/2020 68 Aksaray Belediyespor vs Çatalcaspor

Nasılsınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI