Bugun...



Eskişehir'de geniş kapsamlı elektrik kesintisi (Tam liste)


facebook-paylas
Güncelleme: 01-12-2019 15:54:26 Tarih: 01-12-2019 15:39

Eskişehir'de geniş kapsamlı elektrik kesintisi (Tam liste)

Zorlu Osmangazi Enerji Dağıtım Şirketi tarafından Eskişehir'de önümüzdeki günlerde, İl İşletme Müdürlüğünün 4. Grup Elektrik Tesisi Yapım işi kapsamında birçok mahallede elektrik kesintileri gerçekleştirilecek.

 

Konuya ilişkin olarak yapılan duyurulara göre yarın (kimi mahallelerde sonraki günlerde de) Eskişehir'de aşağıdaki mahallelerde, belirtilen saatler arasında elektrik kesintileri yapılacak:

 

EMEK MAHALLESİNDE 6 GÜN GÜNDE 8 SAAT SÜRECEK

 

Odunpazarı İlçesi Emek mahallesinde yeni tesis edilen yeraltı kablolu AG şebekeye enerji verileceği, Abone bağlantıları yapılacağı ve trafo dönüşüm işleri için 02-03-04-05-06-07.12.2019 (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi) günleri 09.00 – 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Emek Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Çankaya Mahallesi, 71 Evler Mahallesi Kısmi Bölgelerde. 

 

Akasmalı Tr, Kantar Tr, Teksoy Tr, Ceylanlar Tr, Kuğu Sokak Tr, Ayhatun TR, Ozan Sokak TR, Muhtarlık TR, Mine TR, Hobi Tr, Halide Edip Tr , İsmet İnönü Tr, Çınarlı Tr, TR 7, TR 8, Düzey Sokak Tr,Direk tipi trafo Karaçay Sitesi TR, Merdivenli TR, Orkideler Tr, Ulusoylar Tr, Adakent Karacay  Sk., Adakent Tr, Tuncerler Sokak TR

 

İMİŞEHİR-SARIKAVAK-KARATEPE

 

Odunpazarı İlçesi İmişehir KÖK-Sarıkavak-Karatepe ve İmişehir Branşman 1/0 ENH işi kapsamında iletken çekimi yapılacağından 02.12.2019 Pazartesi ve 03.12.2019 Salı, günü 09:00 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Odunpazarı İlçesi İmişehir Mahallesi tamamı, Karatepe Mahallesi tamamı, Türkmentokat Mahallesi tamamı, 3. Şahıs tarımsal sulama ve özel işletmeler

 

Alpu İlçesi Sarıkavak Mahallesi tamamı, 3. Şahıs tarımsal sulama ve özel işletmeler

 

Odunpazarı İlçesi İmişehir KÖK-Sarıkavak-Karatepe ve İmişehir Branşman 1/0 ENH işi kapsamında iletken çekimi yapılacağından 02.12.2019 Pazartesi ve 03.12.2019 Salı, günü 09:00 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Odunpazarı İlçesi İmişehir Mahallesi tamamı, Karatepe Mahallesi tamamı, Türkmentokat Mahallesi tamamı, 3. Şahıs tarımsal sulama ve özel işletmeler

 

Alpu İlçesi Sarıkavak Mahallesi tamamı, 3. Şahıs tarımsal sulama ve özel işletmeler

 

Odunpazarı İlçesi Avdan mahallesinde yeni tesis edilecek şebekeye iletken çekimi için 02-03-04.12.2019 (Pazartesi, Salı, Çarşamba) günleri 09.00-17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Odunpazarı İlçesi Avdan Mahallesinin Tamamı.

 

Odunpazarı İlçesi Aşağıılıca Mahallesinin Tamamı.

 

GÜLLÜK MAHALLESİNDE 6 GÜN 8 SAAT SÜREYLE 


Tepebaşı İlçesi Güllük Mahallesinde yeni tesis edilecek şebekenin abone bağlantısı çalışması için 02-03-04-05-06-07.12.2019 (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi) günleri 09.00-17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Tepebaşı İlçesi Bahçelievler Mahallesi, Eskibağlar Mahallesi;

 

Mithatpaşa TR; Nazif Yorukcu Sk, Havlucu Sk, Gürel Sk, Genez Cıkmazı, Calı Sk, Sakman Sk, Talat Pasa Sk, Yarım Sk, Yengı Sk, Bılen Sk, Duman Sk, Karakıraz Sk, Genez Sk, Sartak Sk, Gurbuz Sk, Camlıca Sk, Bereket Sk, Bacı Sk, Kıraz Sk, Kırazlıyayla Sk, Paydos Sk, Kırımlıer Sk, Mızrak Sk, Baysal Sk, Kumlubel Sk, Kırımlılar Sk, Yuzugullu Sk

 

Mertcan TR; Duman Sk, Gurbuz Sk, Kırımlıer Sk, Gırıt Sk, Nazıf Yorukcu Sk, Yuzugullu Sk, Deneme Sk, Efeler Sk, Kumlubel Sk, Safaklar Sk, Balkan Cd, Tarlayuzu Sk, Sakman Sk, Efecan Sk, Kumluk Sk, Yagızefe Sk, Paydos Sk, Talat Pasaoglu Cıkmazı Sk ,Balkantepe Sk, Imge Sk, Talat Pasa Sk, Talat Pasaoglu Sk, Mertcan Sk, Barıshan Sk, Baloglu Sk, Ayaztepe Sk

 

Odunpazarı İlçesi Demirli Mahallesinin Tamamı.  


SARICAKAYA-BEYKÖY DİREK DİKİMİ VE İLETKEN YENİLEME

 

Sarıcakaya İlçesi Beyköy mahallesinde yapılan AG-OG direk dikimi ve iletken yenileme çalışmaları nedeniyle 02-03-04-05-06.12.2019  (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) günleri 09:00 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Beyköy Mahallesi tamamı

 

MİHALGAZİ İLÇESİ KARAOĞLAN MAHALLESİ

 

Mihalgazi İlçesi Karaoğlan mahallesinde yeni tesis edilecek şebeke direklerinin dikilmesi ve iletken çekimi için 02-03.12.2019 (Pazartesi, Salı) günleri 09.00-18.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Mihalgazi İlçesi Karaoğlan Mahallesinin Tamamı.

 

SİVRİHİSAR KARABURHAN MAHALLESİ VE KARACAÖREN YAYLASI

 

 Yeni tesis edilen İbikseydi - Karaburhan   1 /0 ENH tesis yapım işi kapsamında direk dikimi ve tel çekimi nedeniyle  02.12.2019 ( Pazartesi) günü 09.00-17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır. Kesintiden iki ilçe etkilenmektedir.

 

Sivrihisar İlçesi; Karaburhan Mahallesi, Karacaören Yaylası

 

Beylikova İlçesi; Okçu Mahallesi, Halilbağı Mahallesi

 

Koza Altın İşletmesi

 

DSİ Okçu Göleti

 

YILDIZTEPE'DE 6 GÜN BOYUNCA 8 SAAT SÜREYLE

 

Odunpazarı İlçesi Yıldıztepe mahallesinde yeni tesis edilecek şebekeye abone aktarımı için 02-03-04-05-06-07.12.2019 (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi) günleri 09.00 – 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

Odunpazarı İlçesi Yıldıtepe Mahallesi; Gursevıl Sk, Özsoy Sk, Özge Sk, Tepeli Sk, Sevgi Sk, Yüzler Sk, Saygın Sk, Başaklı Sk, Sevındır Sk, Acarlar Sk, Cağlarca Sk, Yaver Sk, Ertaç Sk, Morsümbül Sk, Oznurlu Sk, Çameli Sk, Mehtaplı Sk, Sogut Sk, Barutlu Sk, Ogretım Sk, Bülbülcük Sk, Yuzuak Sk, Havacı Sk, Demırtepe Sk, Sümbülcük Sk, Birsen Sk, Özler Sk, Ertaylan Sk, Aydan Sk, Cağlarca Çıkmazı

 

İl İşletme Müdürlüğümüz Yatırım Programı kapsamında 2019 Yılı Eskişehir İl İşletme Müdürlüğü 2.Grup Elektrik Tesisi Yapım İşi kapsamında yeni tesis edilen şebekeye abone aktarımı için Sivrihisar İlçesi Hızırbey Mahallesinde 02-03-04-05-06-07.11.2019 (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi) günleri 09.00-18.00 saatlerinde aşağıda belirtilen yerlerde kısmi elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Sivrihisar ilçesi; Hızırbey Mahallesi ve Yenice Mahallesi Kısmı kesinti.

 

Sivrihisar TR25, Sivrihisar TR13.

 

SAZOVA'DA PAZARTESİ VE SALI GÜNLERİ BİRÇOK SOKAKTA

 

Tepebaşı İlçesi Sazova Mahallesinde mevcut trafo tesisi tadilatı ve yeni şebeke tesisinin enerjilendirilmesi için 02-03.12.2019 Pazartesi-Salı günleri 09.00 – 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Sazova Mahallesi

 

AMCAOGLU SK CANLICA SK MUTLULUK SK ALI KUSCU SK BALKANLI SK KADER SK BAGLICA SK MERMER SK EREN SK FUAR SK ANAR SK CAFER SK SAZOVA CD AK SK GUNESTEPE SK ULUBATLI CD YESILOVA SK BAHCECIKLER SK BAHCELIEVLER SK ERENKOY SK UZCANLAR SK YIGITCAN SK BADEMOVA SK GURHAN SK BALIKCILAR SK YARAR SK FIRUZHAN SK FETIHLER SK BEZIRHAN SK KAVAKLAR SK CEYLANLI SK SAHIKA SK DOGUBAYAZIT SK KURULU SK AKBAY SK BEYAZLAR SK DEFNELER SK DUZGUN SK GOKSEN SK BEYAZ SK YESILDAG SK GOKHAN SK DOGANAY SK CICEKLITEPE SK KIRANLAR SK AYCICEK CD ATAMANLAR SK AKMESE SK CAGRIM SK AKYOL SK BOZKURTLAR SK CARDAKALTI SK GUZELOBA SK OBALAR SK DEMETLER SK YESILIRMAK SK AZIMLI SK DAMLA CD ANAFARTALAR CD GONCALAR SK KUMSALLIK SK AZIMKAR SK URAYBAS SK KAPTANLAR SK KIRAN SK GULDESTE SK TUNCAYLAR SK SUADIYE CD GUNYUZU SK AZIM SK KARATAS SK CICEKLITEPE SK DALYANONU SK ALSANCAK CD TEPECIKLI SK AYCICEK CD DEFNE SK KIVANCLI SK DEFNELER SK

 

Yeni tesis edilen Tekören Kök Karacaören ENH BETON DİREKLİ 1/0 tesis yapım işi kapsamında direk dikimi için  02-03.12.2019 ( Pazartesi, Salı) günü 09.00-17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Sivrihisar İlçesi; Ertuğrul Mahallesi, Sadıkbağı Mahallesi, İstiklalbağı Mahallesi, Ballıhisar Mahallesi, Çaykoz Mahallesi, Tekören Mahallesi, Dinek Mahallesi, Karacaören Mahallesi

 

Tepebaşı İlçesi Sakintepe Mahallesinde Kiraz Konutları Yeni Trafo Montajı için 02.12.2019 Pazartesi günü 09:00 – 10:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

 Kozkayı Mahallesi, Sakintepe Mahallesi, Buldukpınar Mahallesi, Avlamış Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Sulukaraağaç Mahallesi, Tekeciler Mahallesi, civardaki özel müşteri ve içme suyu tesisleri

 

Tepebaşı İlçesi Sakintepe Mahallesinde Kiraz Konutları Yeni Trafo Montajı için 02.12.2019 Pazartesi günü 09:00 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

111. Sk. (Kiraz Konutları)

 

Tepebaşı İlçesi Sakintepe Mahallesinde Kiraz Konutları Yeni Trafo Montajı için 02.12.2019 Pazartesi günü 16:00 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kozkayı Mahallesi, Sakintepe Mahallesi, Buldukpınar Mahallesi, Avlamış Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Sulukaraağaç Mahallesi, Tekeciler Mahallesi, civardaki özel müşteri ve içme suyu tesisleri







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER TOPLUMSAL Haberleri

YAZARLAR
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Başakşehir FK 34 20 5 9 65 34 69 +31
2 Trabzonspor 34 18 5 11 76 42 65 +34
3 Beşiktaş 34 19 10 5 59 40 62 +19
4 Sivasspor 34 17 8 9 55 38 60 +17
5 Alanyaspor 34 16 9 9 61 37 57 +24
6 Galatasaray 34 15 8 11 55 37 56 +18
7 Fenerbahçe 34 15 11 8 58 46 53 +12
8 Gaziantep FK 34 11 10 13 49 50 46 -1
9 Antalyaspor 34 11 11 12 41 52 45 -11
10 Kasımpaşa 34 12 15 7 53 58 43 -5
11 Göztepe 34 11 14 9 44 49 42 -5
12 Gençlerbirliği 34 9 16 9 39 56 36 -17
13 Konyaspor 34 8 14 12 36 52 36 -16
14 Denizlispor 34 9 17 8 31 48 35 -17
15 Çaykur Rizespor 34 10 19 5 38 57 35 -19
16 Yeni Malatyaspor 34 8 18 8 44 51 32 -7
17 Kayserispor 34 8 18 8 40 72 32 -32
18 MKE Ankaragücü 34 7 16 11 31 56 32 -25
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 34 19 6 9 48 28 66 +20
2 BB Erzurumspor 34 18 8 8 42 26 62 +16
3 Adana Demirspor 34 17 7 10 71 43 61 +28
4 Akhisarspor 34 16 9 9 46 39 57 +7
5 Fatih Karagümrük 34 15 8 11 53 39 56 +14
6 Bursaspor 34 17 9 8 49 41 56 +8
7 Altay 34 14 8 12 48 37 54 +11
8 Keçiörengücü 34 13 10 11 33 28 50 +5
9 Ümraniyespor 34 12 14 8 48 51 44 -3
10 Menemenspor 34 11 12 11 42 46 44 -4
11 Giresunspor 34 12 14 8 39 47 44 -8
12 İstanbulspor 34 9 12 13 45 43 40 +2
13 Balıkesirspor 34 9 14 11 36 48 38 -12
14 Altınordu 34 8 13 13 37 44 37 -7
15 Boluspor 34 6 13 15 30 41 33 -11
16 Osmanlıspor FK 34 8 17 9 41 56 30 -15
17 Adanaspor 34 3 19 12 30 55 21 -25
18 Eskişehirspor 34 7 21 6 34 60 12 -26
Takım O G M B A Y P AV
1 Samsunspor 28 23 1 4 64 11 73 +53
2 Manisa FK 28 19 3 6 79 31 63 +48
3 Hekimoğlu Trabzon 28 17 7 4 51 34 55 +17
4 Sancaktepe FK 28 16 8 4 51 23 52 +28
5 İnegölspor 28 13 9 6 41 30 45 +11
6 Afjet Afyonspor 28 13 11 4 47 30 43 +17
7 Tarsus İdman Yurdu 28 14 13 1 45 39 43 +6
8 Pendikspor 28 11 10 7 40 39 40 +1
9 Sarıyer 28 11 10 7 34 33 40 +1
10 Zonguldak Kömürspor 28 9 10 9 35 37 36 -2
11 Çorum FK 28 11 14 3 36 42 36 -6
12 Hacettepe Spor 28 11 15 2 37 48 35 -11
13 1922 Konyaspor 28 9 13 6 38 45 33 -7
14 Kırklarelispor 28 8 11 9 25 41 33 -16
15 Başkent Akademi FK 28 9 15 4 37 41 31 -4
16 Amed Sportif 28 7 14 7 28 46 28 -18
17 Gümüşhanespor 28 7 17 4 31 57 25 -26
18 Şanlıurfaspor 28 0 27 1 10 102 14 -92
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 28 16 5 7 49 24 55 +25
2 24Erzincanspor 28 14 4 10 47 22 52 +25
3 68 Aksaray Belediyespor 28 14 6 8 43 27 50 +16
4 1928 Bucaspor 28 14 7 7 47 34 49 +13
5 Artvin Hopaspor 28 12 5 11 38 21 47 +17
6 Düzcespor 28 12 6 10 32 18 46 +14
7 Karaköprü Belediyespor 28 10 6 12 25 22 42 +3
8 Çatalcaspor 28 9 5 14 39 28 41 +11
9 Silivrispor 28 8 6 14 37 31 38 +6
10 Sultanbeyli Bld. 28 9 8 11 33 27 38 +6
11 Kızılcabölükspor 28 8 8 12 39 37 36 +2
12 Yomraspor 28 9 10 9 28 30 36 -2
13 52 Orduspor FK 28 7 7 14 21 20 35 +1
14 Çankaya FK 28 9 12 7 33 37 34 -4
15 Şile Yıldızspor 28 6 11 11 23 30 29 -7
16 Erzin Spor Kulübü 28 6 12 10 27 34 28 -7
17 Tokatspor 28 1 23 4 16 66 7 -50
18 Manisaspor 28 1 24 3 16 85 0 -69
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/07/2020 Osmanlıspor FK 4 - 3 Balıkesirspor
 19/07/2020 Eskişehirspor 0 - 3 Boluspor
 18/07/2020 Adana Demirspor 3 - 0 İstanbulspor
 18/07/2020 Hatayspor 3 - 1 Bursaspor
 18/07/2020 Akhisarspor 3 - 4 Ankara Keçiörengücü
 18/07/2020 Giresunspor 1 - 2 Altay
 18/07/2020 BB Erzurumspor 4 - 1 Ümraniyespor
 18/07/2020 Fatih Karagümrük 3 - 0 Adanaspor
 17/07/2020 Menemenspor 1 - 1 Altınordu
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/03/2020 Van Spor 2 - 1 Ergene Velimeşe
 15/03/2020 Bodrumspor 0 - 1 Bandırmaspor
 15/03/2020 Kardemir Karabükspor 0 - 1 Niğde Anadolu FK
 15/03/2020 Ergene Velimeşe 0 - 3 Tuzlaspor
 15/03/2020 Van Spor 0 - 1 Sakaryaspor
 15/03/2020 Sivas Belediyespor 0 - 3 Kastamonuspor
 15/03/2020 Kahramanmaraşspor 0 - 1 Kırşehir Belediyespor
 15/03/2020 Uşak Spor 3 - 0 Elazığspor
 14/03/2020 Etimesgut Belediyespor 1 - 2 Eyüpspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/03/2020 Artvin Hopaspor 0 - 1 Sultanbeyli Bld.
 18/03/2020 Yomraspor 1 - 0 Serik Belediyespor
 15/03/2020 Kızılcabölükspor 1 - 0 Erzin Spor
 15/03/2020 Manisaspor 0 - 4 68 Aksaray Belediyespor
 15/03/2020 Serik Belediyespor 0 - 0 Düzcespor
 15/03/2020 Sultanbeyli Bld. 2 - 2 Silivrispor
 15/03/2020 Çatalcaspor 1 - 1 24Erzincanspor
 15/03/2020 Tokatspor 1 - 2 1928 Bucaspor
 15/03/2020 Artvin Hopaspor 2 - 1 Çankaya FK

Nasılsınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI