Bugun...



Eskişehir'de bazı mahallelerde yarından itibaren elektrikler kesilecek


facebook-paylas
Güncelleme: 02-12-2019 20:54:34 Tarih: 02-12-2019 20:45

Eskişehir'de bazı mahallelerde yarından itibaren elektrikler kesilecek

Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ tarafından İl Müdürlüğü Yatırım Programı kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar nedeni ile yaptığı elektrik kesintileri devam ediyor.

 

Eskişehir'den Haberler olarak dünden itibaren yapılmaya başlayan kesintilerin önemli bir bölümünün listesini 1 Aralık 2019 tarihinde yayımlamıştık. Elektrik kesintilerinin yaşanmasına neden olacak çalışmalar devam ettiğinden halkımızın kesintilere hazırlıksız yakalanmaması ve mağdur olmaması adına ek bir liste daha yayımlama gereği duyduk. 

 

İşte gün gün, saat saat, sokak sokak yarın ve sonraki günlerde gerçekleştirilecek elektrik kesintileri:

 


SİVRİHİSAR'IN BAZI MAHALLELERİNDE YARIN 8 SÜREYLE KESİNTİ OLACAK

 

Sivrihisar İlçesi Sivrihisar Dm Kepen Fideri üzerindeki çalışma için 03.12.2019  Salı  günü  09.00 – 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

·       Sivrihisar İlçesi; Aşağıkepen Mh.. ,Yukarıkepen Mh, Beyyazı Mh., Bahçecik Mh., Kınık Mh.,Yeşilköy Mh., Gülçayır Mh, Çandır Mh. ve Çandır Çiftliği, Ağaçköy Mh., Benliyaver Mh., Benlikuyu Mh., Buzluca Mh, Muttalıp Yaylası, 


 

·       Kepen Grubu Enerji Nakil hatlarından enerji alan tüm özel trafolu müşteriler.

 

TEPEBAŞI'NIN BAZI MAHALLELERİNDE 3-4 GÜN 8 SAATLİK KESİNTİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK


Tepebaşı İlçesi Gündüzler mahallesinde yapılan iletken çekimi çalışmaları nedeniyle 03-04-05.12.2019 Salı-Çarşamba-Perşembe günleri 09:00 – 17:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

Aşağıdanişment Mahallesi tamamı, Yukarıdanişment Mahallesi tamamı, Kızılcaören Mahallesi tamamı, Yakakayı Mahallesi tamamı, Gündüzler Mahallesi tamamı, Kozlubel Mahallesi tamamı, Beyazaltın Mahallesi tamamı, Civardaki tarımsal sulama ve özel işletmeler

 

Tepebaşı İlçesi Güllük Mahallesinde yeni tesis edilecek şebekenin abone bağlantı çalışmaları için 04-05-06-07.12.2019 (Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi) günleri 09.00-17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

Tepebaşı İlçesi Güllük Mahallesi;

 

Güllük TR; Gedık Cıkmazı, Emır Sk, Ayaztepeler Sk, Imren Sk, Bılen Sk, Kıraz Sk, Namlı Sk, Sakarya-2 Cd, Varlık Sk, Mızrak Sk, Acık Sk, Barısmak Sk, Baysal Sk, Sevım Sk, Basay Sk, Camlıca Sk, Havlucu Sk, Kırımlılar Sk, Arıcı Sk, Atamaner Sk, Ayata Sk, Beyazıt Sk, Yuzugullu Sk, Alac Sk, Turgut Reıs Cd, Orakcı Sk, Un Sk

 

ODUNPAZARI, MAHMUDİYE VE SEYİTGAZİ'NİN BAZI MAHALLELERİNDE

 

Yahnikapan - Güllüce ENH yeni tesis edilecek için 04.12.2019 (Çarşamba) günü 10.00 – 17.00 ve 05.12.2019 (Perşembe) günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

Odunpazarı İlçesi; Kalkanlı Mahallesi tamamı,

 

Mahmudiye İlçesi; Güllüce Mahallesi tamamı,

 

Seyitgazi İlçesi; Aksaklı Mahallesi, Büyükdere Mahallesi tamamı.


Odunpazarı İlçesi Yenisofça mahallesinde yeni tesis edilecek şebekeye iletken çekimi için 04.12.2019 (Çarşamba) günü 10.30 – 17.00 ve 05-06.12.2019 (Perşembe, Cuma) günleri 09.00 – 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

Odunpazarı İlçesi; Akkaya Mahallesi, Demirli Mahallesi, Kargın Mahallesi, Uluçayır Mahallesi, Yenisofça Mahallesinin Tamamı.

 

Tepebaşı İlçesi; Gökçekısık Mahallesi, Yeniincesu Mahallesinin Tamamı.

 

MUTTALİP VE KOYUNLAR MAHALLELERİNDE YAKLAŞIK 5 SAAT

 

Tepebaşı İlçesi Muttalip Orta ve Koyunlar Mahallelerinde 04.12.2019 Çarşamba günü 13:15 – 18:00 saatleri arasında aşağıda belirtilen yerlerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Söz konusu bölgedeki abonelerimize ilanen duyurulur.

 

Muttalıp Orta Mahallesi;

 

Tamamı

 

Muttalıp Koyunlar Mahallesi;

 

Tamamı

75. YIL MAHALLESİ VE EMKO SANAYİ SİTESİNİN BİR BÖLÜMÜNDE ELEKTRİK KESİLECEK

 

Odunpazarı İlçesi 75.Yıl mahallesinde yeni tesis edilecek şebekeye enerji bağlantıları için 04.12.2019 (Çarşamba) günü 14.00 – 16.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Odunpazarı İlçesi 75. Yıl Mahallesi,

 

EMKO SANAYİ SİTESİ; Çaycuma Sk, Bakırköy Sk, Van Sk, Beypazarı Sk, F5(Emko), F7(Emko), F8(Emko), Babaeski Sk, F6(Emko), Bigadiç Sk, Çerkezköy Sk, Çandarlı Sk, F4(Emko), F3(Emko), Van Sk, Bulancak Sk, F2(Emko), Bırecık Sk, F5(Emko), F1(Emko)

 

Sivrihisar İlçesi Hızırbey Mahallesinde 05-06-07.12.2019 (Perşembe, Cuma, Cumartesi) günleri 09.00-18.00 saatlerinde aşağıda belirtilen yerlerde kısmi elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

Sivrihisar ilçesi; Hızırbey Mahallesi ve Yenice Mahallesi Kısmı kesinti.

 

Sivrihisar TR25, Sivrihisar TR13, Sivrihisar TR23, Sivrihisar TR19

 

ALPU, BAŞÖREN, ÇUKURHİSAR, OSMANİYE...

 

Karahöyük KÖK Söğütcük KÖK ENH işinde yeni ENH tesisi çalışmaları için tel çekimi nedeniyle 05.12.2019 Perşembe günü 09.00 – 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

Alpu İlçesi Bahçecik Mahallesi, Başören Mahallesi, Karakamış Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Çukurhisar Mahallesi, Söğütcük Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Belkese Mahallesi, Gökçekaya Mahallesi, Özdenk Mahallesi, Büğdüz Mahallesi, Ağaçhisar Mahallesi, Arıkaya Mahallesi tamamı, Arıkaya Karakuş Mahallesi ve hattı takip eden tarım sulama alanları. 

 

Mihalıççık İlçesi Yalımkaya Mahallesi, Otluk Mahallesi, Yumaklıca Mahallesi, Yeşilyurt, Güney Mahallesi tamamı ve hattı takip eden tarım sulama alanları. 

 

Tepebaşı İlçesi Taycılar Mahallesi ve hattı takip eden tarım sulama alanları.
 

Odunpazarı İlçesi Gümele Mahallesi ve hattı takip eden tarım sulama alanları


Sivrihisar İlçesi Sivrihisar Dm Çifteler-Günyüzü Fideri ve Çifteler-Sivrihisar Fideri üzerindeki çalışma için 05-06.12.2019  (Perşembe, Cuma)  günleri  09.00 – 17.00 saatleri arasında aşağıda belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

Kesinti Yapılacak Yerler:

 

·       Sivrihisar İlçesi; Yeniköy Mahallesi, Kertek Mahallesi, Sarıkavak Mahallesi, Dumluca Mahallesi, Karkın Mahallesi, İbikseydi Mahallesi, Paşakadın Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Avören Yaylası, Hava Meydan Komutanlığı, Kaymaz Mahallesi ve Koza Altın İşletmesi 

 

·       Sivrihisar ve Günyüzü Enerji Nakil hatlarından enerji alan tüm özel trafolu müşteriler. (EH)

 

KONUYLA İLGİLİ DİĞER HABERLERİMİZ:

 

http://eskisehirdenhaberler.com/eskisehir-de-genis-kapsamli-elektrik-kesintisi-tam-liste/12152/


 







Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ASAYİŞ Haberleri

YAZARLAR
HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Başakşehir FK 29 17 3 9 55 27 60 +28
2 Trabzonspor 29 16 3 10 65 32 58 +33
3 Sivasspor 29 15 6 8 50 33 53 +17
4 Galatasaray 29 14 5 10 48 26 52 +22
5 Beşiktaş 29 15 9 5 49 35 50 +14
6 Fenerbahçe 29 13 9 7 51 39 46 +12
7 Alanyaspor 29 12 8 9 49 32 45 +17
8 Göztepe 29 10 11 8 36 38 38 -2
9 Antalyaspor 29 9 10 10 35 46 37 -11
10 Gaziantep FK 29 8 10 11 41 46 35 -5
11 Kasımpaşa 28 9 14 5 42 51 32 -9
12 Denizlispor 29 8 13 8 29 42 32 -13
13 Gençlerbirliği 28 8 13 7 35 47 31 -12
14 Çaykur Rizespor 29 8 16 5 31 49 29 -18
15 Yeni Malatyaspor 29 7 15 7 43 46 28 -3
16 Kayserispor 29 7 15 7 33 64 28 -31
17 Konyaspor 29 5 12 12 24 40 27 -16
18 MKE Ankaragücü 29 5 14 10 26 49 25 -23
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 30 16 5 9 42 25 57 +17
2 BB Erzurumspor 30 15 7 8 34 23 53 +11
3 Adana Demirspor 30 14 7 9 61 38 51 +23
4 Bursaspor 30 15 8 7 44 36 49 +8
5 Akhisarspor 30 13 8 9 38 34 48 +4
6 Altay 30 12 7 11 41 33 47 +8
7 Fatih Karagümrük 30 12 7 11 42 35 47 +7
8 Giresunspor 30 12 10 8 37 39 44 -2
9 Keçiörengücü 30 10 9 11 24 23 41 +1
10 Ümraniyespor 30 11 11 8 40 41 41 -1
11 Menemenspor 30 10 11 9 34 39 39 -5
12 Balıkesirspor 30 8 11 11 30 36 35 -6
13 İstanbulspor 30 7 10 13 41 39 34 +2
14 Altınordu 30 7 12 11 33 41 32 -8
15 Boluspor 30 4 11 15 25 37 27 -12
16 Osmanlıspor FK 30 6 15 9 34 47 24 -13
17 Adanaspor 30 3 16 11 27 46 20 -19
18 Eskişehirspor 30 7 17 6 34 49 12 -15
Takım O G M B A Y P AV
1 Samsunspor 28 23 1 4 64 11 73 +53
2 Manisa FK 28 19 3 6 79 31 63 +48
3 Hekimoğlu Trabzon 28 17 7 4 51 34 55 +17
4 Sancaktepe FK 28 16 8 4 51 23 52 +28
5 İnegölspor 28 13 9 6 41 30 45 +11
6 Afjet Afyonspor 28 13 11 4 47 30 43 +17
7 Tarsus İdman Yurdu 28 14 13 1 45 39 43 +6
8 Pendikspor 28 11 10 7 40 39 40 +1
9 Sarıyer 28 11 10 7 34 33 40 +1
10 Zonguldak Kömürspor 28 9 10 9 35 37 36 -2
11 Çorum FK 28 11 14 3 36 42 36 -6
12 Hacettepe Spor 28 11 15 2 37 48 35 -11
13 1922 Konyaspor 28 9 13 6 38 45 33 -7
14 Kırklarelispor 28 8 11 9 25 41 33 -16
15 Başkent Akademi FK 28 9 15 4 37 41 31 -4
16 Amed Sportif 28 7 14 7 28 46 28 -18
17 Gümüşhanespor 28 7 17 4 31 57 25 -26
18 Şanlıurfaspor 28 0 27 1 10 102 14 -92
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 28 16 5 7 49 24 55 +25
2 24Erzincanspor 28 14 4 10 47 22 52 +25
3 68 Aksaray Belediyespor 28 14 6 8 43 27 50 +16
4 1928 Bucaspor 28 14 7 7 47 34 49 +13
5 Artvin Hopaspor 28 12 5 11 38 21 47 +17
6 Düzcespor 28 12 6 10 32 18 46 +14
7 Karaköprü Belediyespor 28 10 6 12 25 22 42 +3
8 Çatalcaspor 28 9 5 14 39 28 41 +11
9 Silivrispor 28 8 6 14 37 31 38 +6
10 Sultanbeyli Bld. 28 9 8 11 33 27 38 +6
11 Kızılcabölükspor 28 8 8 12 39 37 36 +2
12 Yomraspor 28 9 10 9 28 30 36 -2
13 52 Orduspor FK 28 7 7 14 21 20 35 +1
14 Çankaya FK 28 9 12 7 33 37 34 -4
15 Şile Yıldızspor 28 6 11 11 23 30 29 -7
16 Erzin Spor Kulübü 28 6 12 10 27 34 28 -7
17 Tokatspor 28 1 23 4 16 66 7 -50
18 Manisaspor 28 1 24 3 16 85 0 -69
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 29/06/2020 Gençlerbirliği vs Kasımpaşa
 03/07/2020 Denizlispor vs Gaziantep FK
 04/07/2020 MKE Ankaragücü vs Alanyaspor
 04/07/2020 Yeni Malatyaspor vs Gençlerbirliği
 04/07/2020 Antalyaspor vs Başakşehir FK
 04/07/2020 Fenerbahçe vs Göztepe
 05/07/2020 Kasımpaşa vs Sivasspor
 05/07/2020 Galatasaray vs Trabzonspor
 05/07/2020 Konyaspor vs Çaykur Rizespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 30/06/2020 Keçiörengücü vs Menemenspor
 30/06/2020 Adanaspor vs Altınordu
 30/06/2020 Giresunspor vs Bursaspor
 01/07/2020 Boluspor vs Hatayspor
 01/07/2020 Altay vs Osmanlıspor FK
 01/07/2020 BB Erzurumspor vs Adana Demirspor
 02/07/2020 Ümraniyespor vs Eskişehirspor
 02/07/2020 Balıkesirspor vs Fatih Karagümrük
 02/07/2020 İstanbulspor vs Akhisarspor
 04/07/2020 Menemenspor - Adanaspor Menemenspor ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Menemenspor yenilmez
 04/07/2020 Bursaspor - Altınordu Bursaspor ligde evindeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Bursaspor yenilmez
 04/07/2020 Menemenspor - Adanaspor Adanaspor ligde deplasmandaki son 15 maçında hiç kazanamadı  Menemenspor yenilmez
 05/07/2020 Osmanlıspor FK - Ümraniyespor Osmanlıspor FK ligdeki son 7 maçında hiç kazanamadı  Ümraniyespor yenilmez
 05/07/2020 Adana Demirspor - Altay Altay ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Altay yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/07/2020 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 18/07/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Sivas Belediyespor
 18/07/2020 Eyüpspor vs Van Spor
 18/07/2020 Kastamonuspor vs Etimesgut Belediyespor
 18/07/2020 Kırşehir Belediyespor vs Ergene Velimeşe
 18/07/2020 Niğde Anadolu FK vs Bodrumspor
 18/07/2020 Sakaryaspor vs Kardemir Karabükspor
 18/07/2020 Tuzlaspor vs Uşak Spor
 25/07/2020 Ankara Demirspor vs Tuzlaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/07/2020 Çankaya FK vs Tokatspor
 18/07/2020 Düzcespor vs Manisaspor
 18/07/2020 Erzin Spor vs Artvin Hopaspor
 18/07/2020 Karaköprü Belediyespor vs Serik Belediyespor
 18/07/2020 Silivrispor vs 52 Orduspor FK
 18/07/2020 Şile Yıldızspor vs Kızılcabölükspor
 18/07/2020 1928 Bucaspor vs Sultanbeyli Bld.
 18/07/2020 24Erzincanspor vs Yomraspor
 18/07/2020 68 Aksaray Belediyespor vs Çatalcaspor

Nasılsınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
YUKARI YUKARI